هدایت توسط مغناطیس

Magnetic-grippers

شرکت گاد اسمیت goudsmit قطعات آهنربایی با تکنولوژی بالا و سیستم های آهنربای صنعتی را طراحی و می سازیم.

ما این سیستم ها را در سراسر جهان برای صنایع غذایی، خودروسازی، بازیافت، فلز، داروسازی، فراساحل، شیمیایی، فناوری پیشرفته و صنایع هوافضا عرضه می کنیم.

مهندسی، تولید و خدمات با توجه به نیاز شما مطابق با استانداردهای بین المللی- ایمنی مواد – دارای گواهینامه ISO9001 و ISO14001 دارای گواهی IATF16949 و AS9120

 

بیش از 60 سال دانش و تجربه

از زمان تأسیس در سال 1959، کسب و کار خانوادگی گاداسمیت، که در منطقه برین پورت مستقر است، میلیون ها سیستم مغناطیسی برای بازیافت، فیلتر کردن، جداسازی فلزات، انتقال، بلند کردن، تثبیت و مغناطیس زدایی تولید کرده است.

برای صنایع پیشرفته و خودروسازی، آهنرباها و مجموعه‌های آهنربایی دارای گواهی ISO9001، ISO14001، IATF16949، AS9120 را عرضه می‌کنیم که با مشخصات شما و بالاترین استانداردهای کیفیت مطابقت دارد.

این شرکت آهنرباهای دارای گواهی EHEDG را برای صنایع غذایی عرضه می کنیم.

 

دارای گواهی و واجد شرایط

مهندسین باتجربه تحقیق و توسعه و QA ما محاسبات آهنربایی FEM و شبیه سازی های 2D/3D را انجام می دهند. به این ترتیب ما تعیین می کنیم که آهنربا در محصول شما چگونه عملکرد بهینه ای داشته باشد.

همکاری با Goudsmit باعث صرفه جویی در زمان پرهزینه شما در مرحله توسعه می شود و عملکرد صحیح و کیفیت محصول شما را تضمین می کند.

همچنین تضمین می کند که سیستم آهنربای عرضه شده مشکل شما را حل می کند و بالاترین استانداردهای کیفیت را رعایت می کند.

هنر کار کردن این شرکت به شکل زیر میباشد

توسعه، مهندسی و تولید در دفتر مرکزی در Waalre انجام می شود. نوآوری، کیفیت و تمرکز بر مشتری سنگ بنای شرکت است.

این شرکت  آهنرباها، نمونه های اولیه و جریان مواد را در مرکز آزمایشی و آزمایشی خود آزمایش میکند.

این اطلاعاتی را در اختیار مشتری قرار می دهد تا ضمانت هایی را برای مشتریان خود صادر کنید، به عنوان مثال بینشی در مورد میزان جداسازی فلز از محصولات.

فروش و خدمات 

الکترونیک پیشتاز به عنوان نمایندگی رسمی محصولات goudsmitmagnets میباشد. مهندسان با تجربه ما اطمینان حاصل می کنند که سیستم های آهنربا به خوبی کار می کنند، بازرسی های آهنربایی را انجام می دهند یا مغناطیس نامطلوب را حذف می کنند.

همچنین برای محاسبات، شبیه سازی یا تست محصول سه بعدی آهنربا، کارشناسان ما در خدمت شما هستیند.

این تضمین می کند که آهنرباهای شما همیشه در هر نقطه از ایران و جهان عملکرد مطلوبی خواهند داشت.