درباره ما

شرکت الکترونیک پیشتاز سپاهان شماره ثبت ۲۷۳۴۳ با سرمایه حقیقی ۷۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال و مالکیت صد درصد خصوصی تجربه ای طولانی در زمینه ی ارائه خدمات EPC جهت پروژه های صنعتی را دارا می باشد. این شرکت در زمینه پروژه های مرتبط با کارخانه های صنعتی از قبیل مجتمع فولاد مبارکه،ذوب آهن اصفهان،پالایشگاه اصفهان،فولاد هرمزگان؛فولاد امیرکبیر رشت و… تخصص دارد.

شرکت الکترونیک پیشتاز سپاهان از سال ۱۳۸۵ با چشم انداز نیل به جایگاه بهترین شرکت مهندسی و بهترین ارائه دهنده راه حلهای صنعتی در ایران تاسیس شد.
ماموریت شرکت ، ارائه راه حلهای مناسب و اجرای موفق پروژه ها در زمینه های گوناگون صنعتی از طریق جلب رضایت مشتری، انگیزش کارکنان و رویکردهای نوآورانه می باشد.
دانش کامل در زمینه فناوری های کلیدی، تجارب صنعتی بین المللی و دارا بودن تخصص های حرفه ای در بعد وسیعی از مهارت ها، ما را قادر به اجرای موفق پروژه ها در ابعاد مختلف نموده است.

شرکت الکترونیک پیشتاز سپاهان، به عنوان یک پیمانکار کلید در دست، با در نظر گرفتن ارزشهای سازمان، تمامی واحدهای مهندسی مورد نیاز را به منظور ارائه خدمات جهت تمامی اجزای یک پروژه ایجاد نموده است. این واحدها شامل چندین بخش از قبیل واحدهای مهندسی برق وابزار دقیق ، بازرگانی، ساخت، اجرا می باشند.شرکت به منظور بدست آوردن بهترین فناوری های به روز برای مشتریان خود با بسیاری از شرکتهای معتبر و ارائه دهندگان فناوری های برتر در اروپا و آسیا همکاری دارد.

زمینه فعالیت شرکت :

۱- مشاوره وخدمات مهندسی درطراحی وراه اندازی سیستمهای کنترل واتوماسیون

۲- مشاوره و خدمات مهندسی در طراحی ، نصب و کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق

۳- نصب تجهیزات برق و اتوماسیون