تعمیرات

تعمیر درایو امترون Emotron

تعمیر-درایو-امترون-Emotron

الکترونیک پیشتاز سپاهان خدمات تعمیر درایو امترون با کیفیت بالا Crompton Greaves (CG) Emotron AC Drive را ارائه می دهد. ما تمامی مدل های سی جی AC Drive را تعمیر می کنیم. خدمات ما در مقایسه با مرکز خدمات مجاز AC Drive Repairing Crompton Greaves Emotron  در تمامی نقاط دنیاعالی است. ما خدمات تعمیر انواع Crompton Greaves EMOTRON AC Drive را ارائه می دهیم. ما تیمی از مهندسین آموزش دیده داریم که می توانند عیب های AC Drive را در زمان بسیار سریع برطرف کنند. هزینه ما برای تعمیر درایو AC در مقایسه با بازار بسیار کمتر است.

ما خدمات زیر را ارائه می دهیم

تعمیر سطح اجزای درایو ac

تعمیر اجزا اصلی درایو

تعمیر در محل

برنامه نویسی AC Drive

تعویض و تامین دستگاه و قطعات یدکی

سرویس سریع، زمان خرابی را به حداقل می رساند

خدمات سریع و قابل اعتماد برای به روز نگه داشتن فرآیند شما بسیار مهم است. ما تحقیقات بسیاری انجام داده ایم تا مطمئن شویم برای کمک به تجزیه و تحلیل و ضعیت و یافتن بهترین راه حل برای خدمات تعمیرات درایو شما چیست.

تجهیزات-جایگزین

تجهیزات جایگزین

تحویل سریع قطعات یدکی یا تجهیزات جایگزین به کاهش زمان خرابی پرهزینه کمک می کند. واحدهای ما طول چرخه عمر محصول را برسی میکنند تا زمانی که از نظر فنی و اقتصادی مقرون به صرفه باشد درایو شما را تعمیر در غیر این صورت تجهیز را تعویض میکنند.

تعمیرات-کارگاهی

تعمیرات کارگاهی

تکنسین های ما تعمیرات کارگاهی واجد شرایط و سریع محصولات CG شما را ارائه می دهند. در بیشتر موارد، ما می‌توانیم برای درایوهای امترون که تعمیر آنها غیرممکن یا نامناسب است، محصولات جایگزین ارائه کنیم. هنگام بازگرداندن تجهیزات CG برای تعمیرات کارگاهی، لطفاًبا ما تماس بگیرید.

تعمیر-در-محل

تعمیر در محل

خدمات میدانی شامل راه اندازی، تعمیر و نگهداری، رفع عیب تجهیزات در محل شما می باشد. قراردادهای خدماتی را می توان برای زمان های خاص مثلا برای جلوگیری از توقف تولید کارخانه ها استفاده کنید.

خدمات تعمیرات بر روی سری های زیر انجام میشود

Emotron FDU

Emotron VFX

Emotron AFE

Emotron Flowdrive

Emotron CDU/CDX

Emotron DSV 15/35

Emotron VS10/30

سافت استارترها

Emotron TSA

Emotron MSF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *