تعمیرات

تعمیر درایو اشنایدر schneider

تعمیرات-درایو-اشنایدر

شرکت الکترونیک پیشتاز سپاهان به عنوان یک ارائه دهنده خدمات تعمیراتی برتر در همه مدهای درایو هایAC و DC و سافت استارترها اشنایدر میباشد. این شرکت علاوه بر تعمیرات درایو های اشنایدر تامین قطعات را نیز انجام میدهد و به مشتریان خود اطمینان میدهیم که از یک کار تعمیراتی با کیفیت یه موقع و مقرون به صرفه بهره مند شوند.

فرآیند ما شامل بازرسی بصری برای شناسایی مشکلات (از جمله تست خازن‌های الکترولیتی برای اطمینان از اینکه عمر خازنها تمام نشده باشد)، سپس تست استاتیکی و دینامیکی برای اطمینان از اینکه درایو شما به طور کامل تعمیر شده و زمانی که به شما باز می‌گردد، کار می‌کند. ما می توانیم درایوهای AC آزمایشی را بارگذاری کنیم که از اسب بخار کسری تا صدها اسب بخار رتبه بندی شده اند!

قابلیت‌های تعمیر درایو صنعتی ما شامل محصولاتی مانند اینورترها، درایوهای AC، درایوهای برداری، درایوهای DC، استارت‌های نرم، کنترل‌های موتور، مجموعه‌های قطعات فرعی اینورترها میباشد.

خدمات تعمیرات AC Drive ما به مشتریان ، جایگزینی برای خرید جلوگیری از متحمل شدن “هزینه های پنهان” و جایگزینی تجهیزات منسوخ شده است. (مانند مهندسی مجدد فرآیند و همچنین آموزش مجدد اپراتورها ، انبارداری ) ما توانایی تامین قطعات و تعمیر تجهیزات را داریم که گمان می رود منسوخ شده اند.

الکترونیک پیشتاز خدمات تعمیراتی را ارائه میدهد که بیشتر به‌عنوان یک بازسازی کامل به‌جای تعمیر اولیه، و گزینه‌های تعمیر و نگهداری برنامه‌ریزی شده برای اینورترها، درایوهای AC، درایوهای DC ، استارت های نرم، کنترل های موتور، بردهای درایو ازهمه تولید کنندگان بزرگ را ارائه میدهد. همچنین، ما جدیدترین تجهیزات تست را برای تشخیص مشکلات و قطعات معیوب داریم. پس از پیدا شدن مشکل، قطعات معیوب را تعویض و یا تعمیر می کنیم. همچنین هر قطعه‌ای را که تشخیص می‌دهیم ممکن است به دلیل فرسودگی ناشی از سن یا شرایط دیگر خراب شود یا معیوب باشد، تعویض می‌کنیم، تا اطمینان حاصل کنیم که مورد تعمیر درایو AC یا DC شما به بهینه‌ترین حالت خود بازسازی شده است.

 

برخی از مدل هایی که تعمیرات انجام میشود

 

درایو های با ولتاژ کم

Altivar Process 630 Variable Frequency Drives VFD

Altivar Process 930 Variable Frequency Drives VFD

 

درایو های کامپکت

Altivar 12 Variable Frequency Drives VFD

Altivar 320 Variable Frequency Drive VFD

Altivar 320 Variable Frequency Drive VFD

 

درایوهای تخصصی

Altivar 212 Variable Frequency Drive VFD

S-Flex 212 Drive

 

سافت استارترها

Soft Start – Altistart 22

Soft Start – ATS22 Enclosed

Soft Start – Altistart 48

Soft Start – ATS48 Enclosed

Soft Start – Altistart 01

درایو های ولتاژ پایین و متوسط

Altivar Process 680 AFE Low Harmonic Drive

Altivar Process 660 Drive System

Altivar Outdoor Drive

 

LV & MV Drive Systems

Altivar 1260 Drive

Altivar Process ATV6000

Process Drives

Altivar 71 Variable Frequency Drives VFD

Altivar 61 Variable Frequency Drives VFD

Altivar 312 Variable Frequency Drives VFD

Altivar 312 Solar

Altivar 31C Variable Frequency Drive VFD

Altivar 32 Variable Frequency Drive VFD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *