تعمیرات

تعمیر درایو امرون omron

تعمیر-درایو-امرون-OMRONM

هنگامی که درایو شما خراب میشود این سوال در ذهن مشتری ایجاد میشود که ایا میشود آن را جایگذین کرد ایا تعمیر میشود یا بهتر است آن را عوض کنیم. کارشناسان ما خدمات الکترونیک دقیقی را برای  کمک به شما ارائه میدهند. ما خدمات با کیفیتی را برای محصولات Omron VFD ارائه می دهیم،و یا در صورت تعویض محصولات درایوهای امرن جدید را می فروشیم، ما بسته به موقعیت کاری شما بهترین تصمیم را اتخاذ میکنند.

اگر برای تعمیر محصولات امرون مشکل دارید میتوانید از کارشناسان ما حساب باز کنید ما میتوانیم خدمات تعمیر باکیفیت را برای درایوهای معیوب شما ارائه دهیم که منجر به کار مجدد تجهیز شما شود.

الکترونیک پیشتاز تعمیرات ارزان و با کیفیت ارائه میدهد. برای سهولت کار ، ما یک ارزیابی بدون دردسر و بدون هزینه برای تعمیر درایو AC Omron شما ارائه می دهیم. و در نتیجه کاهش هزینه عملیاتی درایو omron  شما را به همراه خواهد داشت.  قبل از ارسال درایو مراحل تست و راه اندازی انجام خواهد شد توسط تجهیزات پیشرفته و کادر با سابقه و آموزش دیده این شرکت تست های لازم را انجام میدهند.

در صورتی به خاطر خط تولید نیاز فوری به drive خود دارید در صورتی که در انبار inverter جاگذین وجود داشته باشد برای شما ارسال و در سریع ترین زمان ممکن تجهیز خراب شده تعمیر و ارسال میشود.

در صورتی که نیاز به تعویض تجهیز باشد در کمترین زمان inverter  خریداری شده و یا با تایپی شبیه به آن جایگذین میشود.

ویژگی های ما

ارزیابی رایگان

گارانتی محصول

تکنسین های آموزش دیده

خدمات مشتری

 

کاربرد اینورترهای امترون :

مناسب برای میکسرها ، دستگاه های اکسترودر ، میزهای صلیبی ، جرثقیل و بالابرها ، نوار نقاله ، فن و پمپ، کمپرسور،پرس پانچ،سنگ شکن،صنایع تهویه، صنایع کاغذ

 

برخی از مدل هایی که تعمیرات پذیرفته میشود

 

3G3HV Series Vista V7A Series 3G3JX Micro Series 3G3MV Series 3G3RX Vector Series
CIMR Series Vista V7A Series Vista VG5 Series Vista VP5 Series  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *