واحد بازرگانی

امکانات مهندسی بازرگانی برای واردات کالاهای تخصصی بالاخص اینورترهای , VACON ، ABB , SIEMENS لازم به ذکر است در حال حاضر بازرگانی این شرکت با خرید اضطراری و خرید کلی مجتمع فولاد‌ مبارکه، ذوب آهن اصفهان و فولاد هرمزگان همکاری دارد. ضمناً کادر فنی این شرکت در طی همکاری با شرکت مجتمع فولاد مبارکه درایوهای ANSALDO جرثقیل سقفی واحد 28 ناحیه فولادسازی و همچنین درایو ABB ناحیه نورد گرم شرکت ذوب آهن اصفهان را با درایوهای مارک SANTERNO جایگزین نموده است و قادر به جایگزینی این مارک می‌باشد.

واردات

با توجه به کار در دنیای رقابتی امروز، واضح است که واحد توسعه بازار نقش اصلی را در شرکت الکترونیک پیشتاز سپاهان ایفا می کند. این واحد تلاش می کند تا با یافتن روش های نو و خلاق به راه های ورود به بازار جهانی دست یابد. در این راستا این واحد موارد زیر را دنبال می‌کند:

بررسی تمامی جنبه های تحقیقات بازاریابی، سازماندهی تبلیغات و ارتقای خدمات جستجو و پیدا کردن مناقصات مناسب با توجه به زمینه های فعالیت شرکت، آماده سازی اسناد و پیگیری نتیجه نهایی. تهیه مشاوره راهبردی و اقتصادی، سرمایه گذاری و تجارت با توجه به نتایج تحقیقات علمی در بازارکار.