abron

منبع تغذیه ابرون ABRON | فروش ویژه منبع تغذیه آبرون

منبع-تغذیه-ابرون-ABRON

شرکت الکترونیک پیشتاز سپاهان به عنوان نماینده انحصاری محصولات ABRON ابرون میباشد، کلیه محصولات این کمپانی را با بهترین قیمت ,  اطمینان از اصل بودن کالا , ضمانت نامه و خدمات پس از فروش را ارائه می‌کند.

تماس جهت اخذ بهترین قیمت:  111 داخلی 43-03137760042 

کارشناس فروش خانم شهبازی:  09396241090 :WhatsApp

با تجدید و گسترش صنعت طیف گسترده ای از منابع تغذیه مورد استفاده  قرار میگیرند این منابع تغذیه در اتوماسیون صنعتی و کنترل فرآیندها و سیستم ها، بهبود عملکرد محصول تولید میشوند.

ظرفیت اضافه بار بالا: منابع تغذیه جدید ظرفیت اضافه بار بیش از 50% به مدت 5 ثانیه برای چند دقیقه دارند (برای اطلاعات بیشتر به کاتالوگ محصولات مراجعه کنید)، در حالی که ولتاژ خروجی در این شرایط پایدار نگه می دارند.

ارتباطات سیستمی: همه CLASSIC، SOFT، ULTRA، TRI، GENERAL دارای یک تماس آلارم هستند که زمانی که ولتاژ کمتر از 10% مقدار نامی می شود، کنتاکت زنگ را می توان به راحتی به هر دستگاه کنترل کننده ای فرستاد تا بر روی دستگاه های HMI هم به صورت محلی و هم از راه دور در اتاق کنترل نظارت میشود.

حفاظت کامل: همه مدل ها منبع تغذیه ابرون دارای حفاظت خروجی در برابر اضافه بار در اتصال کوتاه، دمای بیش از حد و اضافه ولتاژ هستند. ورودی مدل های سه فاز شامل سرکوبگر فعال – محدود کننده جریان هجومی است که در صورت اضافه ولتاژهای ایجاد شده در اثر جابجایی بارها یا خرابی در شبکه های صنعتی، که در آن مقدار می تواند به 3-4 برابر ولتاژ شبکه برسد، از عملکرد نادرست جلوگیری می کند. مدت زمان 1.3 میلی ثانیه که می تواند برای اجزای ورودی مخرب باشد. این امر قابلیت اطمینان را افزایش می دهد، به ویژه در شبکه هایی که در معرض نوسانات برق و اختلالات برق قرار دارند.

حفاظت از اتصال کوتاه و اضافه بار: برای محافظت از منبع تغذیه در برابر خرابی ناشی از گرمای بیش از حد قطعات است. این عملکرد را می توان با شروع با نیازهای مختلف برنامه، با نتایج عملی و هزینه های متفاوت طراحی کرد. در برنامه‌های خودکار، شرایط عملیاتی و ماهیت بارها می‌تواند بسیار متفاوت باشد و تنها تا حدی برای طراحی منبع تغذیه شناخته شده است. تامین کنندگان برق برای فرآیندهای خودکار باید تعدادی از الزامات را برآورده کنند. آنها باید در برابر جریان اضافی محافظت شوند، اما در عین حال باید بتوانند بارهایی را تامین کنند که نیاز به جریان اوج بالا دارند، طبق مقررات در دمای حداقل 45 درجه سانتیگراد، و گاهی اوقات بالاتر، در تهویه بحرانی کار کنند. شرایط و تضمین قابلیت اطمینان بالا و هزینه های قابل قبول.

حفاظت از جریان اضافه باید جریان های پیک بالا مورد نیاز بارهایی مانند لامپ های رشته ای (سرد، اتصال کوتاه ایجاد می کنند)، بارهای خازنی مانند مبدل های dc/dc و کندانسورهای فیلتر (هنگامی که این سوئیچ ها روشن می شوند، به عنوان یک اتصال کوتاه دیده می شوند) را پشتیبانی کند. برای چند دهم میلی ثانیه) یا بارهای القایی (موتورهای indc، الکترومغناطیس و غیره) که در اوج نیاز به جریانی از 5 تا 30 برابر توان اسمی خود دارند. اغلب، همه این بارها باید به طور همزمان راه اندازی شوند. اوج جریان باید برای مدت زمان کافی برای بار فراهم شود، که می تواند از چند دهم میلی ثانیه تا 5 ثانیه برسد. با منابع تغذیه با توان بالا، که بارهای مختلف محافظت شده از جریان اضافه را تامین می کنند، ظرفیت تامین جریان اضافه برای تضمین گزینش پذیری در مداخلات حفاظتی ضروری است. این به این دلیل است که اجازه می دهد تا فیوز بار معیوب قبل از مداخله حفاظت الکترونیکی منبع تغذیه “سوخته شود” و خروجی و در نتیجه کل سیستم قطع شود.

زمان را نگه دارید

برای زمانی که منبع تغذیه ولتاژ نامی را در بار نامی در خروجی خود تحویل میدهد. این عملکرد مهم است زیرا مواردی را که در آن توقف ماشین سیستم به دلیل “وقفه” ولتاژ ورودی در شبکه رخ می دهد، محدود می کند. استانداردهای EMC تعیین می کنند که زمان نگه داشتن باید حداقل 10 میلی ثانیه باشد. برای همه منابع تغذیه ABRON ، زمان نگه ‌داشتن بیشتر در استانداردهای  رسمی است که ثبات عملیاتی بهتری را در شبکه‌هایی با سوراخ‌های ولتاژ مکرر تضمین می‌کند.

زمان-را-نگه-داريد-

اتصال موازی موازی : همه منابع تغذیه آبرون را می توان به صورت موازی وصل کرد تا قدرت دو یا چند منبع تغذیه را ترکیب کند. علاوه بر این، مدل‌هایی که قبلاً شامل یک دیود جداسازی خروجی (ORing diode) هستند برای استفاده با موازی‌های اضافی در دسترس هستند (لطفاً به مورد مرتبط در کاتالوگ مراجعه کنید). توصیه می کنیم قبل از اتصال موازی، خروجی همه واحدهای منبع تغذیه آبرون را با یک ولتاژ (تحمل + 50 میلی ولت) تنظیم کنید، بار کالیبراسیون یکسان را اعمال کنید. ما همچنین استفاده از واحدهای منبع تغذیه از همان مدل را توصیه می کنیم. در صورت نیاز به اتصال دو منبع تغذیه بدون دیود داخلی به موازات اضافی، اتصال باید مانند شکل انجام شود.

اتصال در سری: همه منابع تغذیه ABRON می توانند خروجی های خود را به صورت سری وصل کنند تا ولتاژ دو برابر شود (شکل 2 را ببینید) یا خروجی ولتاژ دوگانه را به دست آورند، برای مثال با = 12 ولت یا 24 ولت (شکل 3 را ببینید). توصیه می کنیم از پاورهای همان مدل و دیود ضد موازی با اندازه مناسب برای مقاومت در برابر حداکثر جریان منبع تغذیه استفاده کنید.

این سیگنال در همه مدل‌های APSS، APSU و TRIPAB یافت می‌شود. کنتاکت 1A/30Vdc  هنگامی که ولتاژ خروجی به زیر آستانه 10-% ولتاژ اسمی می‌رسد، در صورت اتصال کوتاه در خط خروجی یا اضافه بار بیش از مشخصات فنی یا به دلیل خرابی شبکه، تغییر می‌کند. منبع تغذیه 100-340Vdc  برای مدل های خاص موجود است

– همانطور که در دستورالعمل ذکر شده است، به قطبیت ورودی توجه کنید. نوع استفاده: آنها برای استفاده در PELV (یک قطب حفاظتی فوق العاده کم ولتاژ متصل به زمین) و SELV (ولتاژ فوق العاده پایین ایمنی، بدون ارت قطب) مناسب هستند. ترانسفورماتور مورد استفاده باید دارای ایزولاسیون دوبل یا تقویت شده مطابق با CEI 14.6 / EN 607 42 باشد. در صورت استفاده در مدارهای PELV، فقط یک قطب از 24 Vdc  واحد منبع تغذیه را زمین کنید. در صورت استفاده در مدارهای SELV، ترمینال زمین ورودی را زمین نکنید.

ارت کردن یک قطب ثانویه ترانسفورماتور و 24 Vdc  منبع تغذیه به منبع تغذیه آسیب می رساند.

شکل1-اتصالات-موازي
شکل-2-اتصالات-سري
شکل-3
ULTRA PAB-سری-منبع-تغذیه-سوئیچینگ-آبرون

خانه برق آبرون  ABRON

طیف گسترده منابع تغذیه آبرون به مشتریان اجازه می دهد تا راه حل ایده آل را برای هر برنامه و محیطی بر اساس نیازهای خاص خود از نظر عملکرد، قابلیت اطمینان و قیمت انتخاب کنند. با طراحی جدید، شناسایی منبع تغذیه مناسب برای نیازهای کاربردی خاص در هر تابلو برق برای مشتریان آسانتر است.

SOFT PAB-منبع-تغذیه-سوئیچینگ-ابرون-سری

ULTRA PAB سری  منبع تغذیه سوئیچینگ آبرون

منابع تغذیه سوئیچینگ آبرون برای کاربرد اتوماسیون صنعتی می تواند یک پیک جریان بالاتر از 50% را برای بیش از 5 برار مقدار نامی خود را تامین کند،و ولتاژ خروجی را بیش از 10% نگه میدارد. زمانی که ولتاژ کمتر از 90 درصد از مقدار نامی کاهش می یابد. با توجه به این ویژگی های خاص، سری منابع تغذیه ABRON برای همه الزامات را برای استفاده صحیح از EN 60204-1 جدید استفاده می کند.

منبع-تغذیه-سوئیچینگ-آبرون-سری-PBA

SOFT PAB منبع تغذیه سوئیچینگ ابرون سری

منبع تغذیه سوئیچینگ تک فاز برای کاربردهای عمومی. راه حل مناسب برای برنامه هایی که منبع تغذیه مجبور نیست جریان اضافه زیادی را برای مدت طولانی و هزینه کم تغذیه کند

منبع تغذیه سوئیچینگ  آبرون سری PBA

منبع تغذیه سوئیچینگ تک فاز برای کاربرد در لوازم عمرانی و اتوماسیون صنعتی. طراحی آنها باعث می شود که کاملاً در پانل های با ابعاد کوچک مخصوصاً با عمق کم قرار بگیرند. این منابع تغذیه دستگاه های ایزوله کلاس 2 هستند و برای ایمنی یا فیلترهایEMC  نیازی به اتصال به زمین ندارند، بنابراین امکان نصب ساده و صرفه جویی در زمان را در پنل های کنترل از راه دور و صرفه جویی در هزینه های نصب را فراهم می کنند.

منبع-تغذیه-سوئیچینگ-ابرون سری-TRIPHAS-PAB

منبع تغذیه سوئیچینگ سری آبرون TRIPHASE PAB

منبع تغذیه سوئیچینگ بی و سه فاز 400-500 ولت برای کاربرد اتوماسیون صنعتی و کنترل فرآیند. این منبع می توانند پیک های جریان بالاتر از 50% را برای 5 ثانیه بیش از مقدار نامی تامین کنند، ولتاژ خروجی را بیش از حد پایین نگه دارند – همه محصولات مجهز به یک کنتاکت هشدار ولتاژ خروجی هستند که توسط یک آستانه ولتاژ کنترل می شود، که نشان می دهد چه زمانی ولتاژ کاهش می یابد. به لطف این ویژگی های خاص، این سری منابع تغذیه تمام الزامات برای استفاده صحیح از EN 60204-1 جدید را برآورده می کند.

GENERAL-PAB-منبع-تغذیه سوئیچینگ-آلتون-سری

منبع تغذیه سوئیچینگ آلتون سری GENERAL PAB

منبع تغذیه سوئیچینگ DIN RAIL با ورودی 185…550 ولت تک فاز و دو فاز کاربرد در اتوماسیون صنعتی و کنترل فرآیند. فناوری مدار ورودی آنها را در برابر نوسانات ناشی از خرابی در شبکه های سه فاز با سیم خنثی مصون می کند. افزایش قابلیت اطمینان برنامه در مقایسه با منابع تغذیه تک فاز این سری در محیط های صنعتی از قابلیت اطمینان بالاتری برخوردار است. مدار ورودی از قطعاتی با ولتاژ کاری 900 ولت استفاده می کند که در برابر پیک های ولتاژ موجود در شبکه های صنعتی نسبت به قطعات مورد استفاده در منابع تغذیه تک فاز مقاومت بیشتری دارند.

منبع تغذیه سوئیچینگ آبرون سری APC CLASSIC POWER

منابع تغذیه سوئیچینگ تک فاز با توان خروجی تا 70 وات برای کاربردهای اتوماسیون صنعتی و عمرانی محفظه ها دارای ابعاد استاندارد برای نصب در پانل های مدولار DIN هستند و برای استقرار در زمینه اتوماسیون ساختمان بهینه شده اند. عملکرد بالا و اندازه جمع و جور آنها را به یک راه حل عالی برای پانل های الکتریکی با عمق کم تبدیل می کند. راندمان بالا و توان پراکنده کم باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و افزایش طول عمر قطعات می شود.

منبع-تغذیه-سوئیچینگ-آبرون-سری-APC-CLASSIC-POWER
APC-CLASSIC-POWER

ویژگی ها

کاربرد در اتوماسیون شهری

کاربرد عمومی در سیستم ها در پانل های کوچک از راه دور

کاربرد در اتوماسیون صنعتی

ویژگی های اصلی

ورودی 90تا264 ولت و 110تا370 ولت آنها را برای استفاده در تمام خطوط صنعت مناسب میکند

قدرت پشتیبان آنها اجازه می دهد تا جریان پیوسته حداقل 50% بالاتر از مقدار نامی تامین شود که ایمنی و قابلیت اطمینان را تضمین می کند.

این منابع تغذیه کلاس 2 نصب هستند، بنابراین نیازی به اتصال به زمین ندارند، که باعث کاهش هزینه ها و زمان نصب در پنل های راه دور، سیستم های نظارت و نظارت می شود.

راندمان بالای آنها باعث کاهش مصرف انرژی و دمای عملکرد قطعات می شود و امکان استفاده از آنها را در پانل های کوچک فراهم می کند.

منبع تغذیه آبرون حفاظت از نوسانات که جریان های راه اندازی را 150 درصد بالاتر از مقدار نامی مورد نیاز بارهای سنگین تامین می کند.

حفاظت حرارتی در صورت اضافه بارهای طولانی مدت در دمای بالای محیط از بروز خطا جلوگیری می کند. بازار

منبع-تغذیه-سوئیچینگ-ابرون-سری-APU

منبع تغذیه سوئیچینگ ابرون سری APU

منبع تغذیه سوئیچینگ تک فاز DIN-RAIL، به طور خاص برای کاربرد در پانل های اتوماسیون صنعتی و پانل کنترل فرآیند طراحی شده است. آنها می توانند 60% تا 80% جریان نامی را برای یک دوره پایدار با ثابت نگه داشتن ولتاژ خروجی ارائه دهند. کنتاکت زنگ توسط یک آستانه ولتاژ کنترل می شود و زمانی که ولتاژ کمتر از 90 درصد از مقدار نامی در خروجی کاهش می یابد، تغییر می کند.

کاربرد:

در اتوماسیون صنعتی که نیاز به راندمان و قابلیت اطمینان بالایی دارد

برنامه ای که نیاز به گزینش دستگاه های حفاظت از نوسانات در خطوط DC دارد

در اتوماسیون ماشین آلات نیازمند سطوح بالایی از قابلیت اطمینان از نظر کنترل و ولتاژ ایمنی در کنترل فرآیند کاربردهای سنگین

  در اتوماسیون شهری

ویژگی های اصلی

ورودی 90…264 ولت و 110…370 ولت برای استفاده در تمام خطوط منبع تغذیه مناسب است. هشدار تماس هشدار آستانه زمانی که ولتاژ کمتر از90% از مقدار نامی باشد

با دیود Oring داخلی برای اتصالات موازی نیاز به اتصالات و دستگاه های خارجی را کاهش میدهد و باعث کاهش ابعاد و هزینه های نصب میشود.

راندمان بالای آنها باعث کاهش مصرف انرژی و بهبود عملکرد قطعات می شود و امکان استفاده از آنها را در پانل های کوچک و در شرایط محیطی سخت فراهم می کند.

ولتاژ خروجی ممکن است تنظیم شود و خروجی در برابر ولتاژ ورودی از خط DC و ناشی از بارهای القایی محافظت میشود.

خروجی دستگاه مجهز است به دستگاه‌های حفاظت الکترونیکی مضاعف که از ولتاژهای خطرناک جلوگیری می‌کند که ممکن است در صورت بروز خطاهای داخلی به قطعات برقی آسیب برساند.

به دلیل کارایی بالا و تهویه عالی، آنها کوچکترین دستگاه های موجود در بازار هستند

ورودی 90…264 VAC و 110…370 VDC برای استفاده در تمام خطوط منبع تغذیه مناسب است.

هشدار تماس هشدار آستانه زمانی که ولتاژ 90% کمتر از مقدار نامی کاهش می یابد

با ، اجتناب از استفاده از دستگاه های خارجی و کاهش ابعاد و هزینه های نصب

منبع-تغذیه-سوئیچینگ-ابرون-سری-APT

منبع تغذیه سوئیچینگ ابرون سری APT

منبع تغذیه سوئیچینگ تک فاز DIN-RAIL، به طور خاص برای کاربرد در پانل های اتوماسیون صنعتی و پانل کنترل فرآیند طراحی شده است. آنها می توانند بیش از 50% جریان نامی را برای یک دوره پایدار با حفظ ولتاژ خروجی ارائه دهند. زنگ هشدار توسط یک آستانه ولتاژ کنترل می شود و زمانی که ولتاژ کمتر از 90٪ مقدار خروجی نامی کاهش می یابد، تغییر می کند.

 

موارد استفاده پیشنهادی:

برنامه ای که نیاز به گزینش دستگاه های حفاظت از نوسانات در خطوط DC دارد.

کاربرد در اتوماسیون ماشین آلات نیازمند سطوح بالایی از قابلیت اطمینان از نظر کنترل و ولتاژ ایمنی

 کاربرد در کنترل فرآیند

. مصارف سنگین

کاربرد در اتوماسیون صنعتی

ویژگی های اصلی

. مجهز به ورودی 340…550 VAC و 507 …770 VDC که برای استفاده در تمام خطوط منبع تغذیه مناسب می کند.

قدرت پشتیبان عالی که امکان تامین حداقل 50% بالاتر از ولتاژ نامی را برای 5 ثانیه فراهم می کند، ولتاژ خروجی را ثابت نگه می دارد و ایمنی و قابلیت اطمینان را تضمین می کند.

حفاظت از اتصال کوتاه و اضافه بار ابعادی که جریان های استارت را 150 درصد بالاتر از مقدار نامی مورد نیاز بارهای سنگین تامین می کند.

راندمان بالای آنها باعث کاهش مصرف انرژی و دمای عملکرد قطعات می شود و امکان استفاده از آنها را در پانل های کوچک و در شرایط محیطی سخت فراهم می کند.

. ولتاژ خروجی ممکن است تنظیم شود و خروجی در برابر نوسانات ورودی از خط DC و ناشی از بارهای القایی محافظت شود.

. خروجی مجهز به دو دستگاه حفاظت الکترونیکی است که از ولتاژهای خطرناک جلوگیری می کند.

قدرت سه گانه

حداکثر توان تامین حتی 5-4 برابر جریان نامی که موتور در فاز پیک مورد نیاز است

دارای یک مرحله خروجی محافظت شده از ولتاژ بیش از حد تولید شده توسط موتورها و درایوها در هنگام ترمزگیری، که در غیر این صورت می تواند باعث اختلال در عملکرد یا از دست دادن کنترل منبع تغذیه بر پایداری ولتاژ خروجی شود.

ولتاژ خروجی را در 48 و 7282 ارائه دهید. با افزایش ولتاژ منبع تغذیه موتور، می توان همان توان را در جریان کمتری به دست آورد که مزایای قابل توجهی برای عملکرد، ساخت موتور، کابل ها و درایوها دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *