امترون

سافت استارتر امترون MSF | قیمت سافت Emotron MSF

توقف هوشمند 
Emotron MSF راه حلهای کارآمدی را ارائه می دهد ، خواه این نیاز یک توقف سریع باشد یاتوقف خطیاین درایو خطر water hammer را از بین می برد و نیازی به شیر کنترل موتور نیست. عملکرد ترمز داخلی به گونه ای است که توقف سریع و ایمن در آسیاب و اره بدون ترمز مکانیکی را تضمین می کند.

ورودی های قابل برنامه ریزی باعث که باعث افزایش انعطاف پذیری می شوند
جهت چرخش یک فن را می توان با برنامه ریزی دو ورودی برای شروع به چپ / راست کنترل کرد. به هیچ PLC خارجی نیازی نیست. می توانید در صورت بروز مشکلی ، یک سیگنال هشدار خارجی متصل کنید تا موتور متوقف شود. یک سنسور آنالوگ می تواند مستقیماً به Emotron MSF متصل شود تا سطح شروع و توقف پمپ را کنترل کند.

نصب سریع و مقرون به صرفه
نصب Emotron MSF سریع و مقرون به صرفه است. دیگر نیازی به تجهیزات اضافی نیست مانند ترمزهای DC ، رله های محافظ موتور ، رله های خرابی شبکه ، مانیتورهای بار ، کنتورها ، نمایشگرها یا کلیدها مورد نیاز نیست. هر آنچه که شما نیاز دارید در Emotron MSF موجود است.

راه اندازی نرم باعث کاهش هزینه ها

کنترل گشتاور کارآمد راه اندازی فوق العاده نرم و با شتاب ثابت را تضمین می کند.کاهش جریان راه اندازی و هم چینین تنشهای مکانیکی به معنی کاهش هزینه ها در نصب و نگه داری و انرژی است.

می توان از تقویت گشتاور برای غلبه بر نوسانات اولیه گشتاور هنگام شروع کار ، به عنوان مثال دستگاه سنگ شکن استفاده کرد.

حفاظت فرایند و افزایش عملکرد

نمایش عملکرد شافت پروسه مورد نظر را در برابر اسیب و خرابی و عدم کارایی محافظت می کند.در صورت گرفتگی سنگ شکن ، خشک شدن پمپ یا مسدود شدن فیلتر فن بلا فاصله واکنش نشان می دهد هرگونه انحراف از میزان بار انتخاب شده شما منجر به اخطار یا توقف سریع اما روان می شود.

ویژگی ها

ارتقاء عملکرد درایو به وسیله اپشن ها

تعدادی از ابشن ها به شما این امکان را می دهند  که عملکرد Emotron MSF 2.0 را شخصی سازی کنید و متناسب با نیاز خود از محصول به طور کامل استفاده کنید. حداکثر تا  چهار اپشن  مختلف را می توان با هم استفاده کرد.

کنترل پنل خارجی
از کنترل پنل خارجی برای انتقال کنترل پنل از سافت استارتر به جلوی درب تابلو یا کابینت کنترل استفاده می شود. حداکثر فاصله بین softstarter و یک کنترل پنل خارجی سه متر است.

EmoSoftCom

این نرم افزار برای راه اندازی و انتقال اطلاعات استفاده می شود.

کانکتور کابل برای ترانسفورمر جریان خارجی

این کیت به همراه فانکشن BYPASS استفاده می شود به طوری که اتصال به ترانسفورماتور خارجی بسیار آسان می گردد.

جعبه ورودی کابل

این جعبه این امکان را فراهم می سازد که سافت MSF 017085 با استفاده از گلند ها به کابلها متصل شود.

ارتباطات
تابلوهای گزینه ای برای ارتباط سریال (RS232 ، RS485 ، Modbus) و ارتباط فیلدباس (Profibus ، DeviceNet). اترنت و دیگر اتوبوس های ارتباطی از طریق واحد دروازه در دسترس هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *