امترون

سافت استارتر امترون TSA | قیمت سافت Emotron TSA

مشخصات

شروع نرم باعث کاهش هزینه­ ها می‌شود

تنظیم گشتاور موتور به وسیله کنترل جریان موتور در هر سه فاز بهترین عملکرد محسوب می شود.کنترل 3 فازه سافت استارتر TSA یک جریان متعادل و متقارن بدون اتلاف انرژی اضافه، نویز و حرکات لرزانی که معمولاٌ،  از اتصال دو فاز ناشی می­شود به سیستم تزریق می­کند.سافت استارت های TSA امترون جهت کنترل گشتاور کنترل سه فاز با الگوریتم های پیچیده ای ادغام می‌کند.سافت استارت های مرسوم از شیب ولتاژ از پیش تعریف شده جهت کنترل استارت موتور استفاده می‌کند.با امترون TSA گشتاورحقیقی به طور مدارم محاسبه میشود و بر اساس اپلیکیشن مورد نیاز کنترل می شود.این روش کنترلی گشتاور یک شروع فرا نرم با شب ثابت را برای موتور فراهم میکند.

کنترل گشتاور به این معناست که جریان راه­اندازی کاهش به اندازه بیش از 30% کاهش می‌­یابد و این کاهش باعث استفاده کمتر از کابل­ها و فیوزها می­شود و متعاقباٌ هزینه ها به طور قابل ملاحظه­ای کاهش می‌­یابد..راه­ اندازی نرم منجر به کاهش تلفات مکانیکی کمتر، بهبود کنترل فرآیند و کاهش هزینه ­های تعمیرات می­ شود.

کنترل فرآیند و بهبود کارآیی

نمایشگر بار داخلی از ماشین و فرآیند در برابر تخریب تجهیز، از کار افتادگی محاقظت می­کند. سافت استارتر در حالت­های بحرانی مانند خشک کار کردن پمپ، جام کردن موتور، هرز گشتن کمپرسور و یا ناکارآمد بودن پمپ به دلیل بلاک شدن فیلتر به سرعت واکنش نشان می­دهد. این ویژگی از محاسبه مداوم گشتاور موتور در هر لحظه به دست می­آید.هر گونه انحرافی از سطوح بار مورد نظر باعث  خطا و آلارم می­شود و باعث توقف نرم در سافت استارتر می­گردد.بار حقیقی به صورت ریموت از طریق خروجی­های آنالوگ و یا ارتباط فیلدباس نمایش داده می­شود.نمایشگر می­تواند در مواردی مانند تشخیص زمان  آماده شدن فرآیند، به عنوان مثال زمان رسیدن سطح ویسکوزیتی هسته ای در فرآیند میکس را ابه کاربر اعلام کند.شما میتوانید با یک عملکرد قابل اطمینان، مقاوم و محافظت شده از هر گونه خرابی و توقف موتور مورد نظر را راه­اندازی نمایید.

حفاظت از موتور شما

تمام سافت استارتر های  TSA امترون یک ورودی PTC ترمیستور برای حفاظت حرارتی از موتور به عنوان استاندارد استفاده می­کنند.

ورودی های ترمیستورهای ایزوله شده بر اساس استاندارد DIN 44081/44082 تعریف شده اند. به علاوه این سافت استارتر امکان اتصال تا تعداد 6 عدد ptc100 سنسور حرارتی را به کاربر می‌دهد. نرم افزارTSA  همچنین راهکاری جهت استفاده از  I2tفانکشن حفاظتی حرارتی ارائه می دهد.

توقفهای هوشمند نرم یا سریع

امترون TSA چه نیاز کاربر یک توقف سریع ویا نرم باشد راهکارهای کار آمدی پیشنهاد می‌دهد. یک توقف خطی پمپ ریسک water hammer در حالت عدم استفاده از شیرهای کنترل کننده پمپ را حذف می‌کند. عملکرد ترمز داخلی ، توقف سریع و ایمن در استفاده از آسیاب و اره بدون ترمز مکانیکی را تضمین می کند.

سرعت پایین و عملکرد JOG

جدایی از افزایش شیب و کاهش سرعت بین صفر وسرعت نامی موتور ، سافت استارتر های TSA امترون سرعت پایین در دوجهت جلو و عقب بدون استفاده از سخت افزار اضافه ارائه می دهد.سرعت پایین یا پرش به جهت چپ و راست میتواند برای توازن بار و یا عملکرد موتور در سرعت پایین برای جهت اهداف تست و یا سرویس مفید باشد. به عنوان مثال کاربرد هایی که از عملکرد سرعت پایین و یا پرش استفاده میکنند میتوان سانتریفیوژها ، میکسرها ویا کانوایرها نام برد.

ابعاد جمع جور

ابعاد سافت استارترهای امترون در میان دیگر سافت استارها بسیار کوچک می‌باشند.آنها به صورت کامپکت و کاملا کاربر پسند می‌باشند به طوری که شامل یک ساختار بهینه دارد.

نصب و استفاده آسان
نصب سریع و مقرون به صرفه است ، زیرا تجهیزات اضافی مورد نیاز نیست. هر آنچه که شما نیاز دارید در یک Emotron TSA موجود است. تعدادی از گزینه ها به شما امکان می دهند عملکرد softstarter را سفارشی کنید و متناسب با نیاز خود از محصول به طور کامل استفاده کنید.

کنترل پنل چند زبانه با کلیدهای تک کاره و عملکرد کپی
نرم افزار Emotron TSA که برای کاربردهای جهانی طراحی شده است ، یک واحد نمایش چند زبانه را به صورت استاندارد حمل می کند. کنترل پنل دارای یک سیستم منوی آسان برای استفاده و کلیدهای منوی اختصاصی و شروع / توقف است.

ویژگی ها

گزینه ها قابلیت را اضافه می کنند
تعدادی از گزینه ها به شما امکان می دهند عملکرد امترون TSA را سفارشی کنید و متناسب با نیاز خود از محصول به طور کامل استفاده کنید.

کنترل پنل خارجی
از کنترل پنل خارجی برای انتقال کنترل پنل از سافت استارتر به جلوی درب تابلو یا کابینت کنترل استفاده می شود. حداکثر فاصله بین softstarter و کنترل پنل خارجی سه متر است.

ارتباطات
گزینه های ارتباطی شامل ارتباطات fieldbus از طریق Profibus DP و DeviceNet ، ارتباطات اترنت صنعتی از طریق Modbus / TCP ، EtherCAT و درگاه های Profinet 1 یا 2 و ارتباط سریال از طریق USB یا استفاده از پروتکل (RS485 / Modbus RTU (RS232 .

محافظت از موتور
سنسورهای PTC و PT100 می توانند بدون استفاده از فرستنده ،با استفاده از process feedback دمای موتور را کنترل کنند. اتصال 6 حسگر PT100 امکان پذیر است.

EmoSoftCom
این نرم افزار برای راه اندازی و گرفتن اطلاعات استفاده می شود.

مشخصات فنی 

قدرت نامی 7.5 – 400 کیلووات
ولتاژ تغذیه 00 – 525 ولت ، 3 فاز
200 – 690 ولت ، 3 فاز
منبع تغذیه 100 – 240 ولت ، 1 فاز را کنترل کنید
دارای امتیاز فعلی 17 – 450 A
کلاس حفاظت:
IP20 ، نوع NEMA باز (حداکثر 800 A)
IP00 ، نوع NEMA باز (1000 تا 1800 A)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *