امترون

درایو امترون VFX | قیمت اینورتر Emotron VFX

محافظت در زمان استپ و استارت

درایو امترون VFX در لحظه راه اندازی محافظت از تجهیز را تضمین می‌کند.کم کردن جریان راه اندازی باعث می شود مقدار فیوزها و کابل ها مقدار کوچکتری طراحی شوند.در لحظه راه اندازی برای غلبه بر بار میتوان مقدار Torque را افزایش داد. مقاومت ترمزی در سیستم به صورت یک پارچه میباشد علاوه بر ترمز به صورت سریع به بهره برداری و ایمنی سیستم نیز کمک زیادی می‌کند.

عملکرد بهینه و کنترل کامل بر تجهیز

در تغییرات بار که منجر به تغییر گشتاور می‌شود خیلی سریع واکنش نشان میدهد .با استفاده از کیپد درایو امترون vfx با استفاده از Load Curve Protection با تشخیص فوری هر موقعیتی که می تواند باعث ناکارآمدی یا آسیب شود در بارهای مختلف ، از تجهیز شما محافظت می کند. هشدارهای اولیه و توقف ایمنی برای اضافه بار و کمبود بار امکان اقدامات پیشگیرانه را فراهم می کند.

کنترل جرثقیل

ورودی و خروجی تعبیه شده در اینورتر باعث حرکت کارآمد جرثقیل را ارائه میدهد. و در صورت شناسایی بارهای خطرناک ، سیستم ایمنی ترمزهای مکانیکی را فعال می کند. همچنین یک عملکرد تضعیف کننده میدان وابسته به بار برای درایوهای بالابر را فراهم می کند برای کنترل بهتر جرثقیل.

ارتباطات
گزینه های ارتباطی شامل ارتباطات فیلدبوس از طریق Profibus و DeviceNet ، ارتباطات اترنت صنعتی از طریق Modbus / TCP ، EtherCAT و Profinet و ارتباط سریال از طریق RS232 یا RS485 با استفاده از پروتکل Modbus RTU است.

محافظت از موتور

با استفاده از سنسور pt100 , ptc  و اتصال ان به امترون VFX میتواند دمای موتور را اندازه گیری کند و از ان محافظت کند بدون استفاده از ترنسمیترها.

انکودر

انکدر HTL یا TTL می تواند برای کنترل دقیق تر سرعت یا افزایش ایمنی از طریق through و اپلیکیشن های جرثقل کنترل گردد.

توقف ایمن
مطابق با استانداردهای IEC 62061 SIL2 و ISO 13849 از شروع غیرمنتظره محافظت می کند. نیازی به کنتاکتور نیست.

منبع تغذیه
این گزینه امکان برقراری مدارهای کنترل از طریق منبع تغذیه AC / DC 24 ولت برای برقراری ارتباط و تنظیم سیستم در صورت عدم اتصال شبکه 3 فاز را فراهم می کند. همچنین در صورت خرابی منبع تغذیه 3 فاز ، از پاور ساپلای پشتیبانی می کند.

پوشش IP21
اگر تجهیزات به صورت دیواری در اتاق برقی نصب شده باشند ، محافظ از نوع IP20 و برای درایو های  132-11 کیلوولت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *