امترون

درایو امترون FDU | قیمت اینورتر Emotron FDU

محافظت در برابر آسیب و خرابی

در هنگام شروع و متوقف کردن دستگاه تجیزات شما را محافظت می کند. کاهش جریان های راه اندازی باعث می شود فیوزها ، کابل ها کوچکتر شوند. توقف های کنترل شده درابو  در هنگام اضافه جریان با استفاده از مانیتتور تعیبه شده قابل کنترل هستند با استفاده از سیستم Load Curve Protection . با تشخیص فوری هر موقعیتی که می تواند باعث ناکارآمدی یا آسیب سیستم شود با استفاده از هشدار اولیه سیستم را قطع میکند.

صرفه جویی در انرژی و عملکرد بهینه

Emotron FDU با تنظیم مداوم سرعت موتور ، جریان و فشار را تنظیم می کند. هیچ انرژی هدر رفته و هیچ قسمت اضافه ای غیرضروری در تجهیزات وجود ندارد. در صورت نبودن بار روی تجهیز عملکرد میزان مصرف انرژی را بیشتر کاهش می دهد. عملکرد شستشوی خودکار پمپ نیز باعث افزایش کارایی می شود. کنترل پمپ یا کمپرسور چندگانه یک روش مطمئن و مقرون به صرفه برای حفظ جریان یا فشار ثابت با وجود تقاضای مختلف است.درایو Emotron FDU حداکثر هفت درایو را کنترل می کند.

نسخه های IP20-21 و IP54 

درایو امترون FDU در نسخه های IP20 – 21 و IP54 موجود است. ساختار مقاوم فولادی در نسخه IP54 به شما امکان می دهد درایو AC خود را نزدیک به تجهیز نصب کنید ، که باعث صرفه جویی در هزینه کابینت ها و کابل های طولانی موتور می شود. واحدهای 300-1،500 A (ماژول های IP20) در کابینت های جمع و جور با طراحی CG IP54 نیز موجود است. سری IP20 / 21 25-244 A برای نصب در کابینت های کنترل (IP20) یا دیوارهای اتاق الکتریکی (IP21) بهینه شده است. اینورتر های  FDU دارای طراحی مقاوم و جمع و جور است ، دسترسی آسان به ترمینال های برق و دامنه دما تا 55 درجه سانتیگراد قابل استفاده است.

تجربه کاربری عالی و عملکرد قابل اطمینان

با استفاده از پارامترهای موجود در کی پد میتواند المانهایی مثل m3/min, bar, Pascal, Celsius etc را کنترل کرد.همچنین میتوانید از تنظیمات کنترل پنل کپی گرفته و به دیگر اینورترهای fdu انتقال داد.هم چنین با فشا دادن بر روی یک دکمه عکل کنترل از راه دور را راه اندازی کنید.فانکشن های قابل برنامه ریزی داخلی مانند مقایسه کننده ها و تایمرها به این معنی است که ، در بسیاری از موارد ، می توان از PLC یا رله های خارجی جلوگیری کرد و نیاز به نصب فیزیکی ان نمی‌باشد.

تعمیر و نگهداری آسان
در صورت بروز مشکل در روند کار درایو ، گزارش وضعیت کاملی برای هرخطا نشان داده می‌شود.  که باعث می‌شود که به سرعت علت خطا را شناسایی کرده و اقدامات اصلاحی انجام دهید. به خاطر قطعات مکانیکی کم به کار رفته ،و استفاده از ماژول های قدرت در توان های بزرگ همچنین قابل تامین بودن تجهیزات به راحتی کار شما را در تعمیر و نگهدای اسان تر می کند.

کاربرد 

تنظیمات درایو
تنظیمات درایو Emotron FDU به شما امکان می دهند عملکرد آن را شخصی سازی کنید و متناسب با نیاز خود از محصول بهره کامل را ببرید.از این محصول در کاربرد های مختلف میتولانید استفاده کنید.

کنترل پمپ و کمپرسور چندمنظوره
حداکثر سه ورودی و خروجی برای کنترل جدا گانه و کنترل 7 عدد پمپ یا کمپرسور یا دیگر مایعات بدون داشتن plc

ارتباطات
گزینه های ارتباطی شامل Profibus و DeviceNet ، ارتباطات اترنت صنعتی از طریق Modbus / TCP ، EtherCAT ، Ethernet-IP و Profinet و ارتباط سریال از طریق RS232 یا RS485 با Modbus RTU است.

منبع تغذیه
این گزینه امکان برقراری مدارهای کنترل از طریق منبع تغذیه AC / DC 24 ولت برای برقراری ارتباط و تنظیم سیستم در صورت عدم اتصال شبکه 3 فاز را فراهم می کند. همچنین در صورت خرابی منبع تغذیه 3 فاز ، از پاور ساپلای پشتیبانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *