شرکت الکترونیک پیشتاز سپاهان به عنوان نماینده محصولات فونیکس کنتاکت آلمان، کلیه محصولات این کمپانی را با بهترین قیمت ,  اطمینان از اصل بودن کالا , ضمانت نامه و خدمات پس از فروش را ارائه می‌کند.

تماس جهت اخذ بهترین قیمت:  111 داخلی 43-03137760042 

کارشناس فروش خانم شهبازی:  09396241090 :WhatsApp

دسته بندی محصولات فونیکس

سرج ارستر (9)

منبع تغذیه (16)

مبدل (6)

ترمینال (82)

رله (37)

انواع رله شیشه‌ای ، رله PLC ، فونیکس کنتاکت

  برند فونیکس کنتاکت ساخت کشور آلمان ,  با حدود 100 سال سابقه در زمینه اتوماسیون و برق صنعتی می‌باشد. این شرکت شامل 6 گروه مختلف با قیمت و کیفیت مناسب می باشد.
  فعالیت های شرکت فونیکس کنتاکت در اصفهان

  انواع ترمینال با قابلیت نصب بر روی بوردهای مدارهای چاپی.

  انواع تبدیل کننده ها و تطبیق دهنده های سیگنال برای سیستم های کنترلی.

  انواع برق گیرها و تجهیزات حفاظت در برابر اضافه ولتاژهای ناگهانی ناشی از رعد برق  و کلید زنی.

  سیستم های کنترلی صنعتی و تجهیزات شبکه , مخابرات و مانیتورینگ.

  انتقال مطمئن سیگنال های کنترل و قدرت با استفاده از سوکت و کانکتور.

  انواع ترمینال های تابلویی قابل نصب بر روی ریل.
  انواع ترمینالهای phoenix contact:

  -ترمینال فنری سری ST – ترمینال پیچی سری UK – ترمینالهای پیچی سری UT- ترمینال های فشاری سری PT – ترمینال اتصال سریع سری QT –

  ابزارهای حرفه ای فونیکس کنتاکت – انواع دستگاههای چاپ لیبل و…

  ترمینال های ماژول ریلی:

  مصرف کننده قابلیت هر گونه اتصال را خواهد داشت و تفاوتی نمی کند که ترمینال از چه نوع اتصال و پیچ و دیگر متعلقات جانبی استفاده کرده باشید. phoenix contact دارای استاندارد EX می‌باشد. ترمینال فنری نیز مورد تایید راه آهن  می باشد.

  در ترمینال فونیکس از جنس مس برای هدایت بهتر جریان استفاده شده که این آلیاژ باعث کم شدن مقاومت می شود و هم چنین در دماهای مختلف اتصالات در جای خود محکم باقی خواهد ماند.همچنین از روکش نیکل بر روی قطعات فلزی باعث استحکام بیشتر دیوایس خواهد شد.

  نحوه اتصال پیچ در سری ut : اتصال 2 ردیف جامپر اتصال به صورتPluggable. همچنین قابلیت اتصال تا سطح مقطع 35 میلی متر مربع.

  ترمینال ارت : دارای دو رنگ زرد و سبز بوده که برای اتصال نیاز به پیچ نمی‌باشد.

  ترمینال پیچی و ترمینال ارت با 1 ورودی و یک خروجی : سایز سیم 2.5 تا 4.5 نوع اتصال یک به دو .

  ترمینال پیچی و ترمینال ارت با دو ورودی و دو خروجی : نوع اتصال 2 در 2 , قابلیت اتصال با اندازه پایین تر با اتصال موازی.

  ترمینال پیچی و ترمینال ارت دو طبقه : عرض کمتر , اتصال راحت‌تر و مورد استفاده در عمل کننده دوسیمه.

  ترمینال پیچی فیوز دار: پشتیبانی از فیوز 5*20

  ترمینال پیچی با قابلیت اتصال فیوز و ترمینال چاقویی: سوکت های فیوز به صورت Pluggable روی ترمینال قرار می‌گیرد. ترمینال چاقویی برای تست مدار

  سوکت قابل استفاده در ترمینال های سری TG: برای نصب و نگهداری سری tg می باشد.نوع led دار این محصول در اثر سوختن فیوز ایجاد آلارم می‌کند.

  اتوماسیون و مبدل های صنعتی فونیکس کنتاکت در 8 گرو ه تقسیم می شوند

  1-واحدهای منبع تغذیه و حفاظت سرج ارستر

  2-تکنولوژی اینترفیس و کلید زنی دستگاههای مختلف

  3-تکنولوژی کنترل ورودی و خروجی به وسیله مانیتورینگ.

  4-تکنولوژی ارتباط بین دستگاهی خانگی با کامپیوتر.

  5-تکنولوژی کنترل برای field devices

  6-نرم افزارهای مربوط به کنترل دیوایس های مختلف

  7-ترمینال های بلوکی

  8-قسمت فروش و بازرگانی

   

  قسمت تکنولوژی کنترل ورودی و خروجی به وسیله مانیتورینگ به 5 قسمت مختلف تقسیم می شود.

  رله های اینترفیس که به صورت دیجیتال انتقال سیگنال را انجام می دهند.

  -مبدل انالوگ و تبدیل سیگنال دستگاههای مختلف به سیگنال استاندارد.

  -صفحه نمایش برای کنترل دستگاه

  -کنتاکتورها جهت حفاظت از موتورهای الکتریکی.

  – سیم و کابلهای ارتباطی

  انواع رله ها و تجهیزات جانبی فونیکس

  رله بریجهای تیغه ای برای اتصال بین رله ترمینالی – آداپتور جهت پل کردن 8 عدد رله واتصال ان توسط کابل فلت و یا سوکت

  سری جدید رله های جدید فونیکس که شامل RIF-1 الی RIF-4  – سری کامل RIFLINE complete که شامل 16 مدل مختلف می باشد. – سریmiature relay RIF1 – سری industrial RIF -2 – سری octal relay RIF-3  –  سری high -power relay RIF-4 – انواع سوکت ریلی , انواع گیره نگهدارنده – انواع ماژول حفاظتی

  رله های الکترومکانیکی برای سیگنال ورودی خروجی در اتوماسیون استفاده شده emr تامین کننده سطوح کنترل , انتقال سیگنال , ترکیب ولتاژ و ایزولاسیون الکتریکی می‌باشد.

  رله های پر مصرف در تابلوهای اتوماسیون:

  پایه ترمینالی با ضخامت 6.2 mm  – لیبل گذاری بر روی رله – تحمل جریان از 10 تا 130 آمپر – ایجاد ارتباط چندین رله به صورت همزمان – اتصال به صورت فشاری , فنری و پیچی – عمر مفید 20 میلیون قطع و وصل – ایزولاسیون الکتریکی و الکترومغناطیسی بین سیگنال های ورودی و خروجی.

  برخی از انواع رله ترمینال و تجهیزات جانبی

  رله ترمینال مغناطیسی با خروجی تک کنتاکت با ابعاد مینیاتوری و نمایشگر led

  -پایه رله تک کنتاکت 6 امپر تبدیل SPDT با ورودی 24 ولت – پایه رله تک کنتاکت 10 امپر تبدیل spdt با ورودی 24 vdc – پایه و رله تک کنتاکت 6 امپر تبدیل spdt با ورودی  220 vdc / ac

  رله ترمینال مغناطیسی با خروجی دو کنتاکت با ابعاد مینیاتوری ونمایشگر led

  رله اپتکوپلری یا ssr

  پایه و رله ssr با وودی 24 vdc , و خروجی 3-48 dc / 100 ma –  پایه و رله ssr با ورودی 220 dc/ac , و خروجی  3-48 ولت  dc/100ma

   

  محافظت از تجهیزات الکتریکی و مخابراتی با اسم تجاری Arresters.
  رخ دادن اتصال کوتاه، برخورد صاعقه و  اضافه ولتاژ باعث صدمه دیدن تجهیزات و گاهی سوختن وسایل برقی می شود.مسلما در همچین حالتی نیاز به تعمیر و یا تعویض وسیله می باشد که نیازمند توقف ماشین الات بوده و عملی هزینه بردار است. در بسیاری از وسایل به دلیل حساس بودن وسایل برقی احتمال خراب شدن در مقابل نوسانات برق بیشتر می شود.در صورت بروز اضافه ولتاژ، ولتاژ اعمال شده  بر روی سطح تجهیز باعث یک ولتاژ اضافه در شبکه خواهیم داشت که زمان بسیار کوتاهی رخ می دهد.

  راه حل  ارستر در این گونه مشکلات : با محدود کردن ولتاژ در تجهیز و زمین کردن ولتاژ اضافه .1- این عمل توسط فناوریهایی همچون جرقه گیر شیار دار 2-فاصله هوایی کپسولی3-توسط گاز 4-وریستور 5-دیود های محدود کننده صورت می پذیرد.مکانیسم کاری ِتمامی موارد بر اساس این است که وقتی جریان زیادی به مدار وارد می‌شود بتواند آن را زمین کرده و پس از کاهش جریان، مدار را وصل کند.

  مبنای حفاظت ارستر در بخش ثانویه و بسته به نوع قدرت قطع ،مدار به چند گروه تقسیم می‌شود.

  کلاس B  : محافظت از منبع تغذیه در برابر جریان های لحظه ای با دامنه متناوب در اثر برخورد رعد و برق ویا صاعقه را داشته باشد.

  کلاس C : جهت حفاظت در برابر کلید زنی : این برقگیر باعث کاهش ولتاژ ناگهانی می‌شود و اضافه ولتاژ نشتی ارستر کلاس B از بین می‌برد و اضافه ولتاژ ناشی از کلید زنی در شبکه به زمین هدایت می‌کند.قدرت محافظت 40 کیلو آمپر می‌باشد .

  نکته مهم در مورد فاصله برقگیر این دوکلاس نباید از 10متر کمتر باشد. در برخی موارد می‌توان ارستر کلاس B را در کنار کلاس C نصب نمود.

  -برق گیرهای ترکیبی کلاس B و C : معمولا از این کلاس هنگامی استفاده می شود که  فاصله بین دو کلاس باعث مشکلاتی شود، که باعث ایجاد فضای کمتر و نصب راحتتر خواهد شد.

  – برق گیرهای کلاس D برای حفاظت از تجهیزات :  این تجهیز برای کامل شدن حفاظت می باشد (آخرین مرحله حفاظت می باشد) و مکان نصب آن قبل از تجهیز می باشد. انتخاب این تجهیز بستگی به محل نصب و کاربرد آن دارد و تولید آن به شکل ریلی و یا پریزی می‌باشد.

  دیگر امکانات برق گیر ارستر :

  نمایشگر خطا و آلارم : در صورت بروز خرابی در برق گیر باید سریع ان را تعویض کرد برای تشخیص و هر چه سریع تر عوض کردن ان یک نمایشگر وجود دارد که کار تشخیص را راحتتر می کند. هم چنین در صورت  بروز خطا یک کنتاکت الکتریکی وجود دارد که سیگنال خطا را به شکل الکتریکی تولید می کند.

  ارسترهای خشابی : در صورت بروز خطا بدون نیاز به قطع برق می‌توان خشاب آن را تعویض کرد که باعث  کاهش هزینه و کاهش زمان نصب می گردد. و نیاز به تعویض پایه ارستر نمی‌باشد.

  حفاظت در خطوط مخابرات و دیتا :

  برای حفاظت از خطوط تلفن، آنتن های رادیو و تلویزیون شبکه موبایل و شبکه صنعتی، سیگنال آنالوگ و دیجیتال  و دوربین مدار بسته استفاده می شود. انتخاب ارستر مناسب بستگی به پهنای باند، قدرت تخلیه فرکانس و دیگر موارد می باشد. البته با استفاده از دفترچه محصول مشخصات را تطبیق می دهیم.

  برای گرفتن اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت تماس حاصل فرمایید و یا به وبسایت شرکت فونیکس کنتاکت مراجع فرمایید.لینک
  سوالات متداول

  .

  ترمینالهای قابل نصب روی بردهای الکترونیکی (pcb)

  انواع ترمینالهای قابل نصب روی بردهای مدار چاپی pcb در گام ها و تعداد پین های مختلف در انواع روشهای اتصال به برد بصورت لحیمی soldering فشاری press-in ، smd ،thr می‌باشد. این ترمینالها دارای انواع متنوعی هستند که عبارتند از : اتصال مستقیم (نصب روی برد) -نری و مادگی -نوع قابل نصب روی ریل تابلویی نوع قابل نصب روی درب تابلو ریل هایی که برد الکترونیکی روی آن نصب می‌شود و تجهیزات مورد نیاز این ریلها محفظه های بردهای الکترونیکی.

  کانکتورها و سوکت های صنعتی فونیکس کنتاکت

  سهولت در کابل کشی و مونتاژ سریع سیستم های الکتریکی یکی از نیازهای اصلی در صنایع امروزی می‌باشد. بخش pluscon فونیکس پاسخگوی مطمئنی برای این نیاز محسوب می‌گردد. ایجاد ارتباطی سریع و مطمئن با کانکتور و سوکت های فونیکس جهت انتقال سیگنال های کنترل قدرت و دیتا،کاهش حجم سم کشی و دارا بودن درجه حفاظت بالا در برابر گرد غبار و نفوذ رطوبت نیز از دیگر مزایای کانکتورهای فونیکس می‌باشد.

  سولات متداول

  مدت زمان تحویل

  در صورت موجود بودن در انبار حداکٍثر 48 ساعت بعد از ثبت سفارش به دست مشتری می رسد.

  در صورتی سفارش شما نیاز به ساخت از طرف کارخانه فونیکس باشد مدت تحویل حدود 2 ماه می‌باشد . این مدت شامل سفارش ساخت و حمل نقل به ایران می باشد.

  شرایط پرداخت

  به صورت چک و نقدی

  سوالات فنی

  هر گونه ابهام و سوالات فنی دارید با ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناس ما شما را راهنمایی کنند .برای تماس می‌توانید به صفحه تماس با ما مراجع فرمایید.

  شاخصه محصولات فونیکس کنتاکت در ایران

  شاخصه محبوبیت و راحتی در استفاده 90%
  میزان عمر نسبت به قیمت 85%
  امکانات نسبت به نیاز بازار 85%
  خدمات و پشتیبانی نمایندگان 90%

  مقلات مرتبط